top of page

Компанія Мікро Лабс Лімітед -  багатогранний фармацевтичний концерн, що має досвідчену маркетингову команду, найсучасніші виробничі потужності та науково-дослідні центри, які відповідають міжнародним стандартам. Все це, за надійної підтримки потужних дистриб’юторських мереж та дослідницької роботи, закріпило провідні позиції серед швидкозростаючих транснаціональних організацій сектору охорони здоров’я в Індії.

Компанія Мікро Лабс заснувала Представництво в Україні в 2003 році.

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

∞ Якість ∞

рушійна сила компанії по всьому ланцюжку цінностей 

∞ Етика ∞ 

управління бізнесом з використанням найкращих практик етики

∞ Фокус на клієнта ∞ 

розуміння і зосередження на задоволенні потреб клієнтів

∞ Повага до людей ∞ 

наша найголовніша віра: поважати людей та їх внесок

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія Мікро Лабс Лімітед була заснована в 1973 році.
Мікро Лабс Лімітед - це 14 виробничих ділянок, оснащених високотехнологічним устаткуванням, з випуску субстанцій, активних речовин і готових лікарських форм. Сьогодні Мікро Лабс - це фармацевтична компанія повного циклу від досліджень до розробки і виробництва лікарських засобів.
Відповідно до рейтингу AIOCD-AWACS (жовтень 2020) компанія входить в ТОП-20 фармацевтичних компаній Індії. 
Компанія займає лідируючі позиції по виробництву лікарських засобів в таких терапевтичних сегментах: 
- кардіологічний 
- протидіабетичний 
- офтальмологічний 
- дерматологічний 
- протизапальні препарати. 

Мікро Лабс перебуває у безперервному стані зростання з моменту свого заснування і продовжує визначати свій шлях як лідер у фармацевтичній вертикалі. Компанія розвиває свій бізнес більше, ніж в 60 країнах світу, має пряму присутність в 28 країнах, експортуючи лікарські засоби більшості терапевтичних сегментів. Ми готові здійснити квантовий стрибок в наших міжнародних операціях, реалізуючи нашу стратегію зростання. 
В даний час компанія оперує в різних країнах Азії, Європи, Америки та Африки. Мікро Лабс присутній у США, Великобританії, Німеччині, Україні, Нігерії, Французькій Західній Африці, Східній Африці, М'янмі, Філіппінах, В'єтнамі, Таїланді, Шрі-Ланці тощо. На таких територіях, як Латинська Америка, Північна Америка, Східна Європа, Австралія, Нова Зеландія та Північна Африка, компанія здійснює становлення. Крім того, компанія планує поширити свою присутність в таких країнах, як Канада, Південна Африка, ОАЕ тощо.
Доповнюючи наше бачення міжнароднних операцій, компанія створила дочірні компанії в США (Micro Labs USA Inc.), Великобританії (Brown & Burk UK Ltd), Німеччині (Micro Labs GmbH), Австралії (Micro Labs Pty Ltd) і Нігерії (Micro Nova Pharmaceuticals Ind Ltd). Компанія також має представництва у багатьох країнах.

У Мікро Лабс ми прагнемо надавати першокласні фармацевтичні продукти, дотримуючись найвищих стандартів якості, постійно прагнучи досконалості. Найсучасніші виробничі потужності та інфраструктура сприяють органічному зростанню компанії на регульованих ринках.

Виробничі ділянки сертифіковані наступними контролюючими регуляторними органами країн з суворою регуляторною системою:

  •  Food & Drugs Control Administration (FDA) , US

  •  Medicines & Healthcare products Regulatory Agency (MHRA), UK

  •  Health Canada

  •  World Health Organisation (WHO)

  •  Therapeutic Goods Authority (TGA), Australia

  •  Medsafe, New Zealand

bottom of page