top of page
Holding a Book

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇЇ

Для скачування Каталогу Продукції просимо ознайомитися з умовами та підтвердити нижче Угоду про отримання інформації про рецептурні препарати

Каталог: Quote

Угода з користувачем про отримання інформації про рецептурні препарати

В даному розділі сайту представництво Мікро Лабс Лімітед надає інформацію про рецептурні препарати, зокрема про їхню назву, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу професійну спеціалізовану інформацію виключно спеціалістам охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту). У випадку, якщо Ви не є спеціалістом охорони здоров’я, проте, порушуючи ці умови, підписуєте дану угоду, представництво Мікро Лабс Лімітед не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання Вами інформації з цього розділу сайту, без попередньої консультації зі спеціалістом. Ви робите це самостійно та осмислено, усвідомлюючи, що застосування рецептурних препаратів можливо тільки після попередньої консультації зі спеціалістом охорони здоров’я. Інформація про рецептурні препарати представництва Мікро Лабс Лімітед надається виключно для ознайомлення з препаратами і не є рекламою,  та не є керівництвом для самостійної діагностики або лікування, а також, не може бути використана в якості медичних порад або рекомендацій. Представництво Мікро Лабс Лімітед не несе відповідальності за можливу шкоду, спричинену Вашому здоров’ю у разі самостійного лікування, що проводиться на базі використання рецептурних препаратів (без попередньої консультації зі спеціалістом).

Цим я підтверджую, що є дипломованим спеціалістом охорони здоров’я.

Якщо ви не згодні з даною угодою, то, на жаль, ми не можемо надати Вам доступ до перегляду інформації даного розділу сайту.

Каталог: Accessibility Policy
bottom of page